Jak to było na letnich półkoloniach w SP8 ?

PÓŁKOLONIE LETNIE – w naszej szkole trwały od 28.06.2021 r. do 02.07.2021r.

Każdego dnia przygotowano różne atrakcjea jakie ? SAMI SPRAWDŹCIE 🙂

Poniedziałek – Zwiedzanie Kopalni Zabytkowej i Skansenu Maszyn Parowych, przejażdżka ciuchcią.

Wtorek – Wyjazd do Parku Wodnego i na ściankę wspinaczkową, malowanie wakacyjnego obrazka.

Środa – Obejrzenie filmu ,,Jak powstają sny” w TCK oraz zwiedzenie ścieżki edukacyjnej mBanku.

Czwartek – Podchody z gromadą zuchową „Złote rybki”, gry planszowe i karciane, lody i lemoniada.

Piątek- Zwiedzanie wystawy interaktywnej i udział w warsztatach w Bajce Pana Kleksa w Katowicach.

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas. To był cudowny turnus, który będziemy bardzo miło wspominać. Wychowawcami i autorami pięknych fotek były: Katarzyna Górecka, Katarzyna Feliks, Anna Kijak i Barbara Nickel. Kierownikiem była Izabela Białek.

Dziękujemy dzieciom za udział w półkoloniach w SP8, a Paniom za rzetelną pracę 🙂

Udanych wakacji 🙂 🙂 🙂