Rekrutacja

Witamy na stronie rekrutacyjnej do naszej szkoły, która z dniem 1 września 2017 r. przekształciła się w „ósemkę”-Szkołę Podstawową nr 8 im. Pułku 3. Ułanów Śląskich w Tarnowskich Górach.

ROK 2023/2024

Prosimy o zapoznanie się z aktualną dokumentacją rekrutacyjną na rok szkolny 2022/2023 znajdującą się w zakładce „REKRUTACJA” (główna strona szkoły)

MY i NASZA szkoła 🙂

Serdecznie zapraszamy 🙂

Okres nauki w w nowej szkole, to czas ważny dla każdego :

•  UCZNIA,
  •  RODZICA.
  • DYREKCJI, GRONA PEDAGOGICZNEGO.

Zachęcamy przyszłych naszych uczniów by dołączyli do naszej społeczności szkolnej. Dyrekcja i nauczyciele, to ludzie z pasją , zaangażowaniem i doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą. Możemy zapewnić zdobywanie wiedzy w przyjaznej atmosferze, bezpiecznym i ciekawym otoczeniu z równie ciekawymi ludźmi. Solidnie przygotowujemy uczniów do dalszej edukacji.

Zapraszamy 🙂