Tygodniowe menu:

19.10.2020 r. – 23.10.2020 r.

poniedziałek    zupa kalafiorowa, łazanki
    wtorek         –  zupa jarzynowa, mielone z ciapkapustą
     środa            – zupa pomidorowa, pierś duszona w sosie pieczeniowym, ziemniaki, surówka
     czwartek      – zupa pieczarkowa, pizza z szynką
      piątek           – zupa fasolowa, paluszki rybne, ziemniaki, surówka
                                                                                                    SMACZNEGO 🙂
Posiłki, które proponujemy naszym uczniom, są smaczne, świeże i zdrowe. W dziennym rozkładzie zajęć przewidziana jest 1o-minutowa przerwa śniadaniowa, podczas której uczniowie spożywają przyniesione z domu śniadanie oraz dwie 20-minutowe przerwy obiadowe przeznaczone na zjedzenie obiadu.
Za planowanie i przygotowanie posiłków dla naszych wychowanków odpowiada firma cateringowa Lunch Service, która ma swoją siedzibę na terenie Tarnowskich Gór. Cotygodniowe  menu uwzględnia sezonowość potraw, upodobania dzieci oraz normy żywieniowe zalecane przez Sanepid.
                                                       Nasza jadalnia:

Nr konta, na które należy wnieść opłatę za obiady:

BANK: Santander Bank: 18 1090 1825 0000 0001 4381 6817.