Zakończenie roku szkolnego w „Ósemce” :)

Koniec roku szkolnego – wydarzenie radosne, wyczekiwane, odliczane….

W roku szkolnym 2020/2021, już po raz drugi przekonaliśmy się, jak nieoceniony w edukacji jest bezpośredni kontakt ucznia z rówieśnikami i z nauczycielem – nawiązywanie wzajemnych relacji.

W związku z obostrzeniami, w tym roku szkolnym nie było uroczystego zakończenia roku szkolnego. Uczniowie odebrali świadectwa od swoich wychowawców.

Wielu uczniów otrzymało świadectwa z wyróżnieniem, Stypendia Burmistrza Miasta Tarnowskie Góry za wybitne osiągnięcia naukowe i sportowe, statuetki, nagrody za zdobycie wysokich lokat w różnych konkursach.

Dziś – w dniu zakończenia tego roku szkolnego – wszyscy możemy wystawić sobie piątkę, bo z wyzwaniem zdalnej nauki, poradziliśmy sobie znakomicie. Kształcenie na odległość nie funkcjonowałoby tak dobrze, gdyby nie pomoc i wielkie zaangażowanie ze strony Rodziców, którym za trud, energię i wsparcie ogromnie dziękujemy.

Teraz czas na zasłużony odpoczynek, zwłaszcza od komputerów!

Całej społeczności szkolnej – uczniom, rodzicom, wszystkim pracownikom szkoły życzymy udanych, słonecznych i bezpiecznych wakacji, a we wrześniu miejmy nadzieję, że zobaczymy się w szkole, w klasach, przy tablicach, w świetlicy, w bibliotece, na boisku – RAZEM!