VII Osiedlowy Bieg Niepodległości – wersja on-line :)

Gdyby nie pandemia, wszyscy uczniowie, nauczyciele, pracownicy niepedagogiczni, rodzice oraz przyjaciele naszej szkoły (a jest ich bardzo dużo 🙂), przygotowywalibyśmy się do VII OSIEDLOWEGO BIEGU NIEPODLEGŁOŚCI. Święto 11 listopada stało się inspiracją dla nauczycieli ówczesnego – Publicznego Gimnazjum nr 4, którzy na sportowo, rodzinnie postanowili uczcić Narodowe Święto Niepodległości. Zarazili swoim pomysłem najpierw uczniów gimnazjum, rodziców, osiedlową i starotarnowicką społeczność oraz 6 lat temu również i mnie 😁🖤💛🖤💛. Jest to wyjątkowa impreza, dlatego cieszy fakt, że mogliśmy zawsze gościć tak WIELU sympatyków zdrowego stylu życia i dobrej zabawy🙂.

Żeby i w tym trudnym dla wszystkich czasie, pamiętać o tradycji naszej szkoły, zapraszam do wspólnej on- linowej zabawy!

UWAGA 📣📣📣📣📣📣

Zachęcam do nagrania krótkiego filmiku, w którym na sportowo (chociaż chwilkę) spędzicie Narodowe Święto Niepodległości – oczywiście pod okiem osoby dorosłej. Pamiętajmy o wskazówkach związanych z COVID-19. Może domowe ogrody i inne bezpieczne miejsca, staną się świadkami Waszych sportowych sukcesów!?👏👍

Nagrane filmiki, proszę przesłać na maila szkoły – sekretariat@sp8tg.pl (do 13.11.2020 r.)i dzięki nadesłanemu materiałowi filmowemu, zaprezentujemy relację z VII OSIEDLOWEGO BIEGU NIEPODLEGŁOŚCI 2020

ZACHĘCAM DO WSPÓLNEJ ZABAWY👍😀