Uroczyste otwarcie Zielonej Pracowni

Dzięki dofinansowaniu z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach oraz Urzędu Miasta w Tarnowskich Górach,  nasza szkoła może się poszczycić posiadaniem  „Zielonej pracowni” – Pracowni fizyko-chemiczno-ekologicznej przyjaznej uczniom.
Sala ta została wyposażona w nowoczesny sprzęt, mający na celu poszerzenie umiejętności wykorzystania technik multimedialnych i informacyjnych w edukacji, popularyzację nauk przyrodniczych, uatrakcyjnienie procesu dydaktycznego, uświadamianie ważności i jakości nauk przyrodniczych w życiu człowieka.
Na dzisiejsze (21 listopada 2017 r.)  uroczyste otwarcie przybyli: Andrzej Pilot – prezes WFOŚiGW w Katowicach, Alina Konopka – Naczelnik Wydziału Edukacji, Sportu i Zdrowia, Danuta Fleszar – Rada Dzielnicy Stare Tarnowice oraz Joanna Haba – przewodnicząca Rady Rodziców naszej szkoły.