Szkoły Pełne Talentów :)

Nasza szkoła włączyła się do akcji zbierania Talenciaków !

Zakończyła się już akcja Lidla, w której klienci sklepów otrzymywali Talenciaki – specjalne vouchery. Na stronie lidl.pl/szkoly można było je przekazać wybranej szkole. Odebrać je można było za każde wydane na zakupy 50 zł (w zakupach musiał się znaleźć się owoc lub warzywo) i w formie papierowej przekazać szkole. Dzięki Państwa zaangażowaniu zebraliśmy 4410 Talenciaków.

Do wygrania są atrakcyjne nagrody dla szkoły.

Serdeczne dziękujemy za liczny udział w akcji zbierania Talenciaków. Punkty zostaną wymienione na nagrody, o czym z radością poinformujemy po ich otrzymaniu 🙂

PODSUMOWANIE AKCJI:

Szkoła Podstawowa Nr 8 Im. Pułku 3. Ułanów Śląskich

Ogromnie dziękujemy za Wasze zaangażowanie
w akcji Szkoły Pełne Talentów!

Udało nam się zachęcić ponad 10 600 szkół do wzięcia udziału w akcji. Klienci Lidla przekazali im ponad 26 milionów Talenciaków, a do tej pory szkoły zamówiły ponad 25 tysięcy nagród!

Za zebrane Talenciaki, zamówiliśmy 4 głośniki:

Dziękujemy za wsparcie 🙂