Sukcesy sportowe Szymona :)

Szymon jest uczniem klasy 6b naszej szkoły – jego pasją jest pływanie i właśnie w tej dyscyplinie sportowej odnosi olbrzymie sukcesy.

Otóż w kwietniu 2021 r. Szymon został powołany do Kadry Wojewódzkiej Młodzika Śląskiego Okręgowego Związku Pływackiego.  Dodatkowo Szymon w ostatnim czasie poza licznymi medalami zdobywanymi podczas zawodów – Mitingach, brał udział w Międzywojewódzkich Drużynowych Mistrzostwach Młodzików 12-13 lat, które są jednymi z najważniejszych w roku, patrząc przez pryzmat Polskiego Związku Pływackiego i na których zdobył, aż 3 medale w 4 startach. – 200 metrów klasykiem?? – złoty ?? medal – 100 metrów klasykiem?? – srebrny ?? medal, – 200 metrów grzbietem – debiut i od razu brązowy ?? medal, – 200 stylem zmiennym – 4 miejsce.

Dodatkowo Szymek w sztafecie 50 metrów stylem zmiennym wraz z drużyną wywalczył brązowy ?? medal.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!