Stypendia i nagrody dla naszych uczniów

Dnia 8 maja 2018 r. w tarnogórskim TCK miała miejsce uroczysta gala – Wręczenie Stypendiów i Nagród Burmistrza Miasta Tarnowskie Góry. Za wybitne osiągnięcia zostali nagrodzeni nasi uczniowie klasy IIa gimnazjumHanna Rokita, Alicja Wojtkowiak i Karolina Ślązak. Wyróżnienia wręczali  władze naszego miasta – Pan Burmistrz Arkadiusz Czech i Pani Burmistrz Jolanta Tuszyńska.
 Hania Rokita –  otrzymała Nagrodę Burmistrza Miasta Tarnowskie Góry za wyniki sportowe w pływaniu w 2017 roku.

Zawiadomienie GIM nr 4 Hania Rokita Nagroda Burmistrza 2018

Alicja Wojtkowiak – otrzymała Stypendium Burmistrza Miasta Tarnowskie Góry za wyniki sportowe w pływaniu w 2017 roku

Zawiadomienie GIM nr 4 Alicja Wojtkowiak Stypendium Burmistrza 2018

Karolina Ślązak –otrzymała Stypendium Sportowe i Nagrodę Burmistrza Miasta Tarnowskie Góry za wyniki sportowe w jeździectwie.

Gratulujemy:)