Spotkanie uczniów z klasy 7b z żołnierzami :)

Uczniowie z klasy 7b wraz z wychowawcą, byli gospodarzami spotkania z żołnierzami z Tarnogórskiego Pułku Chemicznego w Tarnowskich Górach. Marszowym krokiem w pełnym galowym umundurowaniu żołnierze przekroczyli próg szkolnej sali. Na wielu z uczniów wywarli niesamowite wrażenie. Z zainteresowaniem wysłuchali prelekcji na temat pracy, która ma charakter żołnierskiej służby ojczyźnie. Wymaga ona ciągłej pracy nad sobą, samodyscypliny, pokonywania słabości, siły charakteru, odwagi i życiowej zaradności. Polski żołnierz to patriota, który nade wszystko kocha swój kraj. Wielu uczestników spotkania zadawało żołnierzowi mnóstwo pytań odnoszących się głównie do jego służby. To było wyjątkowe spotkanie.

Dziękujemy za spotkanie :)