Śląski Festiwal Nauki Katowice

Śląski Festiwal Nauki / Aktualności / Wydział Zarządzania

Wielkie święto nauki, czyli 5. Śląskim Festiwalu Nauki KATOWICE, który odbędzie się w dniach 9-15 października 2021 roku. W tym roku jednak w wyjątkowej formule – na jeden dzień zapraszamy Państwa na bulwary katowickiej Rawy, a przez pięć kolejnych dni do przestrzeni internetowej.

CO PRZYGOTOWALIŚMY W TYM ROKU?

DATA9 października br. (sobota)  10 października br. (niedziela)11–15 października br. (poniedziałek–piątek)
GODZINA18:30  9.30–20.009.15–21.00
WYDARZENIEGALA OTWARCIA  PLENEROWE MIASTO NAUKI NAD RAWĄPROGRAM ONLINE
FORMAONLINENA ŻYWO – od rynku w Katowicach aż do ul. Dudy- Gracza  ONLINE
AKTYWNOŚCI▪ debata o przyszłości Rawy ▪ wręczenie Śląskiej Nagrody Naukowej 2021 ▪ koncert „Dźwięki rzeki” Michała Zygmunta▪ 200 pokazów naukowych ▪ 12 scen ▪ 4 strefy specjalne ▪ koncerty, warsztaty, wystawy ▪ recital kabaretowy Artura Andrusa (godz. 20.45)  ▪ wykłady i warsztaty tematyczne dla wielu grup odbiorców ▪ program edukacyjny dla uczniów możliwy do zrealizowania dla całej klasy w czasie lekcji ▪ program szkoleniowy dla nauczyciel ▪ program ekonomiczny i rozrywkowy dla dorosłych
JAK UCZESTNICZYĆ?Transmisję z gali otwarcia będzie można zobaczyć na stronie oraz na fanpage’u Śląskiego Festiwalu Nauki KATOWICE na Facebooku.Wstęp do Miasta Nauki będzie możliwy za okazaniem bezpłatnej wejściówki dostępnej do pobrania na stronie www.slaskifestiwalnauki.pl.Na festiwalowe aktywności online dla uczniów i nauczycieli będzie obowiązywać rejestracja, która rozpocznie się 27 września br. Program i rejestracja dostępne będą na stronie www.slaskifestiwalnauki.pl. W przypadku opóźnień związanych z rozpoczęciem rejestracji prosimy o wyrozumiałość.

Zapraszamy 🙂