Rok szkolny 2020/2021 zakończony!

Koniec lekcji, klasówek i prac domowych – rok szkolny 2020/2021 zakończony!

W 25 czerwca 2022 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego dla uczniów klas 1-7 oraz pożegnanie uczniów klasy 8.

Dzień zakończenia roku szkolnego to dla większości uczniów jeden z najbardziej oczekiwanych dni w całym roku.

Uczniowie i absolwenci szkoły w czasie uroczystego apelu odebrali świadectwa, nagrody książkowe za wzorowe zachowanie, bardzo dobre wyniki w nauce, stypendia i statuetki. Młodzież pożegnała się ze szkołą oglądając krótki film podsumowujący ich pięcioletni pobyt w naszej szkole. Przywołaliśmy miłe wspomnienia, a także zapozowaliśmy do wspólnego zdjęcia. Życząc naszym uczniom sukcesu w dostaniu się do wymarzonej szkoły średniej pożegnaliśmy się i rozpoczęliśmy okres niecierpliwie oczekiwanego wypoczynku.

Może być zdjęciem przedstawiającym 14 osób, ludzie stoją i w budynku
Może być zdjęciem przedstawiającym 7 osób, ludzie stoją i w budynku
klasa 4a
klasa 4b
klasa 4c
klasa 5a
klasa 5b
klasa 6a
klasa 7a
klasa 7b
stypendia naukowe i sportowe 🙂

STATUETKI roku szkolnego 2021/2022, otrzymali:

ABSOLWENT ROKU – Małgorzata Sowa klasa 8a,

ARTYSTA ROKU – Nadia Pietsz klasa 3a (1-3),

Zuzia Weps klasa 5a (4-8),

METAMORFOZA ROKU – Lilka BAJ klasa 3a,

WOKALISTA ROKU – Natalia Kostrzewa klasa 2b (1-3),

WOKALISTA ROKU – Amelka Brzenzka klasa 7a (4-8),

SPORTOWIEC ROKU (dziewczyna) – Anna Wacławik klasa 7a,

SPORTOWIEC ROKU (chłopiec) – Szymon Rumian klasa 7b.

Gratulujemy 🙂

Życzymy, aby w ciągu trwających wakacji nastawić się na relaks i odpoczynek, rozwijanie swoich zainteresowań oraz spotkania z rówieśnikami i wakacyjne wyjazdy.

Do zobaczenia 1 września 2022 r. 🙂