Pomaganie jest fajne!

Serce, Miłość, Ręce, Wolontariuszem, Pomaganie, Opieki

Drodzy Rodzice, Drodzy Uczniowie!
Świąteczny czas zbliża się szybkimi krokami . W poprzednich latach Uczniowie naszej szkoły oraz Wy – Szanowni Rodzice, aktywnie włączyliście się w akcję ”Szlachetna Paczka”. Ze względu na obecną sytuację, tegoroczna akcja świąteczna odbędzie się w nieco innej formie, ale równie w szlachetnym celu!
Nasze SZKOLNE, WOLONTARIACKIE wsparcie zostanie skierowane do Pensjonariuszy dwóch Domów Pomocy Społecznej: na Osiedlu Przyjaźń w Tarnowskich Górach oraz w Miedarach.

Czego potrzebujemy, aby świąteczne paczki trafiły do adresatów?

Dom Pomocy Społecznej Miedary:
– soczki w kartonikach,
-artykuły piśmiennicze,
-słodycze.

Dom Pomocy Społecznej Osiedle Przyjaźń w Tarnowskich Górach:
Mieszkańcy naszego osiedlowego DPS napisali w tym roku listy do Świętego Mikołaja. Żeby mógł dotrzeć na czas brakuje mu jeszcze:
– zegarki na rękę, damskie lub męskie
-skarpetki
– t-shirt L

Wszystkie dary zostaną zapakowane i przekazane oczekującym.
Będzie bardzo miło, jeśli dołączycie do podarunku wykonane własnoręcznie przez dzieci kartki świąteczne z życzeniami.

WSZYSTKO TO MOŻNA DOSTARCZAĆ BEZPOŚREDNIO DO SZKOŁY :

w godzinach od 8.00 do 15.00

w terminie od 9.12.2020 r. do 21.12.2020 r.

Na bieżąco będziemy przekazywać informacje, jakie potrzeby zostały zrealizowane, czego jeszcze brakuje i co jest najpotrzebniejsze.

Pomóżmy zbudować świąteczny nastrój i dać sobie kolejną szansę na przeżycie radości z obdarowywania!

Wolontariusze SP8

Uczniowie naszej szkoły przygotowali również Jasełka, które zostaną przekazane do obejrzenia Pensjonariuszom Domów Pomocy Społecznej.

Bardzo dziękujemy Uczniom i Opiekunom naszej szkoły 🙂

Tym samym, jako społeczność szkolna, włączamy się do akcji MEN:

Serce, Miłość, Ręce, Broni, Osiągnięcia, Wolontariuszem