Nowy rok szkolny w SP8 – kwestie organizacyjne

Szanowni Rodzice,

Zapraszamy do zapoznania się z następującymi informacjami dotyczącymi roku szkolnego 2023/2024:

• uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024 to dzień 4 września 2023 r. (poniedziałek) według przygotowanego harmonogramu (dokument poniżej),
  • przypomina się, że uczniowie klas pierwszych (1a, 1b, 1c, 1d) w tym uroczystym dniu, mają też pasowanie na ucznia SP8 (według harmonogramu – dokument poniżej) oraz spotkanie ze swoim wychowawcą w sali lekcyjnej,
  • w dniu rozpoczęcia roku szkolnego (04.09.2023 r.) świetlica szkolna jest nieczynna. Zapraszamy dzieci zapisane do świetlicy szkolnej od dnia 05.09.2023 r. (wtorek)  w godzinach 6.30 – 16.30,
  • obiady w szkole przygotowuje i dostarcza (w formie cateringu) Firma marketingowo-usługowa „MANAGER-POL” z Zabrza. Rozpoczęcie wydawania obiadów planowane jest od dnia 11.09.2023 r. (poniedziałek). Wobec powyższego prosi się Rodziców zainteresowanych spożywaniem obiadów przez dzieci, o przekazanie do sekretariatu wypełnionych deklaracji  do dnia 06.09.2023 r. (środa). Deklarację można pobrać z sekretariatu, dokument poniżej lub z ( zakładka „jadłospis”).

UWAGA!

Rodzice dzieci, które mają alergie pokarmowe, są proszeni o dostarczenie zaświadczenia lekarskiego dokumentującego alergię.

• świetlica szkolna została przeniesiona na I piętro segment A (dawna biblioteka szkolna).

Biblioteka szkolna znajduje się obok jadalni szkolnej (dawna świetlica).

• zachęcamy Rodziców, Przyjaciół szkoły do udziału w kolejnej edycji akcji Lidla, pt. „ Szkoły pełne talentów”, której celem jest zebranie jak największej ilości punktów, a tym samym nagród dla dzieci naszej szkoły.