„Lekturki spod chmurki” w klasie 2b :)

Klasa 2b realizuje innowację pedagogiczną pod nazwą „Lekturki spod chmurki”. W związku z tym, wraz z wychowawcą, systematycznie podejmuje nowe zadania:
dnia 10.03. 2020 r. w klasie 2b odbył się Klasowy Konkurs Czytelniczy, w którym dzieci pięknie zaprezentowały wybrane fragmenty książek. Wszystko oceniało jury, w składzie:

Rodzice uczniów klasy, Pani Małgosia Kosmala (bibliotekarka szkolna) oraz Pani Katarzyna Górecka (wychowawca w świetlicy).

Za zaangażowanie otrzymali dyplom potwierdzający szereg zrealizowanych zadań z modułu II 🙂
Dnia 23.04.2020 r. obchodzili zdalnie Święto Książki 🙂

Dzieciaki odpowiedziały na różne zagadki, wykonały zadania logiczne, a także dowiedziały się wielu ciekawostek dotyczących książek np. jakiej wielkości jest najmniejsza książka świata, jak brzmi najdłuższy tytuł, jak wygląda największy atlas świata i wiele innych!

Kolejne zadania z modułu III przed nami! Trzymajcie kciuki!

BRAWO klasa 2b i oczywiście TRZYMAMY KCIUKI 🙂