Konkurs plastyczny „Bądź eko” – 1 miejsce dla Adama! Brawo!

Uczniowie klasy 3 A zrealizowali pierwszy scenariusz programu edukacyjnego Kubusiowi Przyjaciele Natury. Z wielkim zaangażowaniem zapoznali się z wiedzą jak dbać o naturę i żyć ekologicznie oraz wykonali prace plastyczne, które wzięły udział w konkursie plastycznym,, Bądź eko”.

Konkurs „Bądź EKO” rozstrzygnięty. Prace zostały ocenione zgodnie z Regulaminem. Komisja oceniła prace przyznając I, II i III miejsca w obu kategoriach. Organizatorem konkursu była Szkoła Podstawowa nr 11 w Tarnowskich Górach.

1 miejsce w kategorii klas 1-3 zdobył uczeń naszej szkoły – Adam Brewczyński z klasy 3a.

Serdecznie gratulacje dla Adama za kreatywność i zaangażowanie oraz dla Pani Izabeli Białek – wychowawcy klasy 3a za pomoc w przygotowaniu z uczniami tak wielu prac plastycznych.

Wielkie gratulacje!!!