Konkurs na Koszyczek Wielkanocny – rozstrzygnięty :)

KONKURS PLASTYCZNY „Koszyczek Wielkanocny”

Przed Świętami Wielkanocnymi, został ogłoszony przez wychowawców świetlicy szkolnej konkurs. Wszystkie prace zostały starannie wykonane, przy użyciu przeróżnych, kolorowych materiałów. Bardzo dziękujmy wszystkim dzieciom za udział w konkursie i nadesłanie ciekawych prac.

Z wykonanych przez uczniów naszej szkoły prac, wyłoniono zwycięzców:

Wyniki konkursu na Koszyczek Wielkanocny:

Znamy już wyniki Świątecznego Konkursu. Konkurs skierowany był do uczniów klas I-III. Jak zwykle stanęliście na wysokości zadania!

Jury, w składzie:

p. Renata Banasiak, p. Anna Kowolik i p. Alicja Munsch,

oceniło prace wykonane przez uczestników konkursu biorąc pod uwagę: pomysłowość oraz estetykę wykonania. Jury po burzliwych obradach wyłoniło trzech zwycięzców:

1. Emilia Michlowicz kl. 3b

2. Oliwia Kaps kl. 1c

3. Patrycja Dziedzic kl. 2a

Przyznano także dwa wyróżnienia:

I wyróżnienie – Marek Kołton 1a

II wyróżnienie – Ewa Żurańska 2c

Laureaci konkursu otrzymają nagrody oraz dyplomy. Pozostali uczestnicy konkursu, za udział oraz wykonanie ciekawych Koszyczków Wielkanocnych, także zostaną nagrodzeni małym upominkiem.

Serdecznie wszystkim gratulujemy 🙂