IX OSIEDLOWY BIEG NIEPODLEGŁOŚCI

Drodzy Przyjaciele,

z wielką radością chcemy podzielić się z Wami wrażeniami z naszego wydarzenia z okazji Narodowego Święta Niepodległości, które odbyło się w dniu 10 listopada w Szkole Podstawowej nr 8 w Tarnowskich Górach. Była to niezapomniana okazja, aby uczcić naszą historię, kulturę, ale również miło i na sportowo spędzić czas, jednocząc lokalną społeczność.

Jak co roku (już IX raz) Święto uczciliśmy Osiedlowym Biegiem Niepodległości.

Było wielu chętnych biegaczy w różnych kategoriach wiekowych i dystansach.

Na koniec wydarzenia wszyscy zostali zaproszeni na ciepły poczęstunek, który składał się z grochówki z chlebem oraz kawy, herbaty i przepysznych wypieków, wykonanych przez naszych wspaniałych Rodziców.

Podsumowując, nasze wydarzenie było bardzo udane i pokazało jak bardzo kochamy naszą ojczyznę i jak dumnie nosimy jej barwy.

Dziękujemy wszystkim , którzy przyczynili się do tego sukcesu, szczególnie Nauczycielom i Pracownikom administracji i obsługi.

Zapraszamy na kolejne wydarzenia w naszej szkole.

Bardzo dziękuję naszym darczyńcom:

– Urzędowi Miejskiemu, Wydziałowi Kultury, Turystyki Promocji Miasta w Tarnowskich Górach,

– naszym wspaniałym Rodzicom,

– firmom: Tanquid, ZBiR, KRONET- TG, Rockets Center, PKO BP, A-Z biuro, Debet TG, TJG Bochenek, BI-MED.

Przepiękne zdjęcia wykonała Pani Agnieszka Saternus- Kozieł 🙂