Harmonogram zebrań z rodzicami

W dniu 14 grudnia 2021 r. (wtorek) odbędą się spotkania wychowawców z rodzicami. Spotkania odbędą się zdalnie przez aplikację Microsoft Teams poprzez konta uczniów. W tym dniu rodzice będą mogli się także skontaktować z pozostałymi nauczycielami poprzez wiadomości na e-dzienniku oraz przez aplikację Microsoft Teams. Nauczyciele będą dostępni online od 18 do 19:30.

Poniżej harmonogram spotkań:

NAUCZANIE ZDALNE
Dnia 7 grudnia 2021 r. podczas konferencji prasowej minister zdrowia Adam Niedzielski poinformował, że od 20 grudnia 2021 r. do 9 stycznia 2022 r. uczniowie szkół podstawowych i ponadpodstawowych będą uczyć się w trybie zdalnym. Według kalendarza roku szkolnego obowiązującego w naszej szkole, uczniowie będą mieli lekcje zdalne przez 3 dni grudnia (20-22 grudnia) oraz przez 3 dni stycznia (3-5 stycznia). Klasowe spotkania opłatkowe planujemy zorganizować
w piątek dnia 17 grudnia 2021 r.

PRZERWA ŚWIĄTECZNA

Zimowa przerwa świąteczna trwa od 23 grudnia do 31 grudnia 2021 r. Przypomina się także, że dzień 6 stycznia 2022 r. (czwartek) jest dniem ustawowo wolnym od zajęć, a dzień 7 stycznia (piątek) został ustalony jako dodatkowy dzień wolny od zajęć dydaktyczno-wychowawczych.