Dzień Kropki :)

Dnia 16.09.2019 r. uczniowie klasy 1a przyłączyli się do obchodzonego w szkole Dnia Kropki. Przyszli do szkoły ubrani lub z akcentem w piękne kropki. Wysłuchali opowiadań o różnych zainteresowaniach rówieśników, następnie każdy opowiedział: co lubi najbardziej robić, jakie ma zainteresowania. Pod koniec udaliśmy się na dwór, gdzie na chodniku namalowali kredą kropkowe dzieła. Pojawiły się w nich : rolki, hulajnogi, rowery i autoportrety.

Twórczość klasy 2b 🙂

Każdy potrafi, każdy może i każdy umie! Wystarczy chcieć i uwierzyć we własne możliwości! Czasami zwykła kropka może okazać się sukcesem – tak jak jak to było w przypadku głównej bohaterki Vasthi!

Było kolorowo i wesoło 🙂

Dzień Kropki uczciły również dzieci świetlicowe. Wychowawcy zadbali by dzieci doskonale się bawiły 🙂