Duch Świąt w „Ósemce”

🎄Za nami magiczny Jarmark Bożonarodzeniowy w Szkoła Podstawowa nr 8 w Tarnowskich Górach, zorganizowany przez Radę Rodziców przy wsparciu Dyrekcji i Pracowników szkoły.

Jarmark Bożonarodzeniowy był prawdziwą świąteczną ucztą dla ducha. Odbywający się 15 grudnia w godzinach popołudniowych, jarmark zgromadził społeczność szkolną i lokalnych mieszkańców, którzy mieli okazję podziwiać rękodzieła, zakupić domowe wypieki oraz inne słodkości. Kram z rękodziełem przyciągał uwagę unikalnymi wyrobami, a sprzedaż ciast i słodkości sprawiała, że powietrze pachniało świętami.

Szczególnym punktem programu były występy artystyczne uczniów naszej szkoły i szkoły „Suzuki” Pani Barbary Plazy, którzy z pasją i talentem przedstawiali swoje umiejętności. Kreatywność nie miała granic podczas dekorowania świątecznych ciasteczek, co okazało się wspaniałą zabawą zarówno dla młodszych, jak i starszych uczestników. Konkursy dla publiczności dodatkowo rozgrzewały atmosferę, dając wszystkim szansę na wykazanie się i zdobycie atrakcyjnych nagród.

Przedstawiono również wyniki konkursu na „Najpiękniejszą ozdobę świąteczną”👍🙂 gratulujemy nagrodzonym😃

Równoległe dzieci mogły obejrzeć dwa filmy przygotowane przez Tarnogórskie Kino Plenerowe z pizzą za sponsorowaną przez pizzerię „Pod drewnianym Bocianem🙂

Jednak najbardziej wyczekiwanym momentem była wizyta Świętego Mikołaja, który swoją obecnością rozświetlił oczy najmłodszych i przyniósł magię świąt do serc wszystkich obecnych.

Serdeczne zaproszenie na jarmark okazało się obietnicą niezapomnianych wrażeń i ciepłej, rodzinnej atmosfery. Ta uroczystość na pewno na długo zapisze się w pamięci uczestników jako wspaniałe rozpoczęcie świątecznego sezonu.

Zdjęcia pochodzą od:

Rdziców uczestniczących w wydarzeniu🎄

pana Dominika Komisarka,

pana Tomasza Kozieł (fotografa i Rodzica)

Dziękuję 🙂

Było świątecznie, magicznie, pięknie i … cudownie 🙂