Drodzy Rodzice :)

Przypominamy, że dnia 23 stycznia 2018 r. (wtorek) o godzinie 17.00 są zaplanowane semestralne spotkania wychowawców z rodzicami. Zapraszamy przed wywiadówkami o godzinie 16.30 na jasełka przygotowane przez naszych uczniów (hol – I piętro segment B).

Pragniemy zaprosić Rodziców klas III gimnazjum na rozmowy z przedstawicielami różnych szkół ponadgimnazjalnych w celu zapoznania się z ofertą edukacyjną placówek:
  I Liceum Ogólnokształcące im. Stefanii Sempołowskiej
 Zespół Szkół Budowlano – Architektonicznych,
 Zespół Szkół Gastronomiczno – Hotelarskich,
 Zespół Szkół Artystyczno – Projektowych,
 Zespół Szkół Chemiczno – Medycznych i Ogólnokształcących im. M. Skłodowskiej-Curie,
Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących „Mechanik”,
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego.
Przewodnicząca Rady Rodziców zaprasza przedstawicieli klas na spotkanie (po zebraniu z wychowawcą) w sekretariacie szkoły.
                                                                                                  Zapraszamy 🙂