Cykl projektu „Ósemka” ma talent :)

Szanowni Rodzice,

rozpoczynamy cykl projektu pod nazwą „ÓSEMKA MA TALENT, który ma na celu dzielenie się sukcesami, zainteresowaniami naszych uczniów realizowanymi poza szkołą – sukcesy szkolne są nam znane i na bieżąco publikowane 🙂

Jeżeli uznacie Państwo, że warto o tym napisać tutaj – na stronie internetowej szkoły – to zachęcam, by nadesłać materiał (notatkę i zdjęcia) na adres mailowy szkoły sekretariat@sp8tg.pl z adnotacją, że wyrażacie Państwo zgodę na publikację nadesłanego materiału.

Beata Drzewiecka – dyrektor szkoły 🙂

Jako pierwszą osobę z talentem, zaprezentuję Państwu Ewę Żurańską – uczennicę klasy 5c – 🙂

Ewa uczęszcza do Szkoły Plastycznej 4 Art. Podstawową formą działalności placówki są zajęcia (warsztaty) plastyczne, odbywające się w grupach. Ponadto organizuje stacjonarne plenery malarskie dla dzieci, młodzieży i dorosłych.
Do każdego z uczestników nauczyciele podchodzą indywidualnie, z poszanowaniem osobowości twórczej.

Gratulujemy 🙂