Apel przedstawicieli Rady Rodziców SP8

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie rada-Rodziców-obrazek.png

Apel Rady Rodziców w ramach akcji: Pomóż nam pomagać i przekaż swój 1%

Rodzice, Nauczyciele, Przyjaciele Szkoły Podstawowej nr 8 im. Pułku 3. Ułanów Śląskich w Tarnowskich Górach, dążąc do pozyskania dodatkowych funduszy na działalność statutową szkoły, Rada Rodziców przystąpiła do programu: Pomóż nam pomagać i przekaż swój 1%. Fundacja, która nas wspiera w działaniach to „Powiatowe dzieci” Adrzeja S. Piecucha.

W związku z tym, pragniemy zachęcić do przekazania na rzecz Naszej Szkoły środków pochodzących z 1%  Państwa podatku dochodowego.

W tym celu należy wpisać nr KRS: 0000133718 oraz w polu dot. celu szczegółowego 1% zeznania podatkowego za rok 2020 (tj. PIT 28 poz. 177, PIT 36 poz. 474, PIT 36L poz. 165, PIT 37 poz. 134, PIT 38 poz. 64, PIT 39 poz. 50) wpisać “Szkoła Podstawowa nr 8 w Tarnowskich Górach”.

Polecając tę formę wsparcia w celu poprawy warunków nauczania naszych dzieci, prosimy  o zainteresowanie nią  swoich przyjaciół i znajomych wskazując, że  tą drogą mogą włączyć się w budowanie oświaty  na miarę swoich oczekiwań i  wyzwań XXI wieku.

Wszystkim Przychylnym i Zaangażowanym na rzecz Naszej Szkoły – serdecznie DZIĘKUJEMY.

Rada Rodziców

Szczegółowe informacje o działalności Fundacji znajdują się na stronie internetowej: www.powiatowedzieci.pl

Jednocześnie informujemy, że dzięki środkom pochodzącym z wpłat 1% podatku dochodowego z rozliczeń rocznych za 2018r. (w kwocie 1.272,00 zł), funduszom uzbierananym podczas Jarmaku Świątecznego z 2019r. (w kwocie 3.877,00 zł) oraz wpłatom na komitet rodzicielski, udało się zakupić profesjonalny sprzęt nagłaśniający na dużą salę gimnastyczną, który z pewnością posłuży WSZYSTKIM NASZYM DZIECIOM.

Rada Rodziców