Współcześni artyści powiatu tarnogórskiego w oczach Wiktorii i Ewy :)

„Współcześni artyści powiatu tarnogórskiego w wyobraźni i twórczości młodego pokolenia” – taki tytuł nosił konkurs, w którym wzięły udział dwie uczennice naszej szkoły.

Organizatorem konkursu był Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Tarnowskie Góry wraz ze Stowarzyszeniem „Pomocna Dłoń”.

We czwartek 20 października 2022 r. w CEKUŚ Centrum Kultury Śląskiej w Nakle Śląskim ( Pałac Donnersmarcków ) odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu, w którym udział wzięli najmłodsi mieszkańcy naszego miasta, a wśród nagrodzonych znalazły się uczennice Wiktoria z klasy 3b oraz Ewa z klasy 5c.

Podczas podsumowania rozdane zostały dyplomy i nagrody, jednak największą atrakcją i nagrodą dla uczestników było osobiste spotkanie z artystami, którymi inspirowali się w swoich pracach.

Dzięki tym młodym osobom powstała także gra, w której możemy poznać naszych tarnogórskich artystów, kim są, czym się zajmują, a także jak wiele takich osób mieszka w powiecie tarnogórskim.

Może być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby
Może być zdjęciem przedstawiającym 4 osoby i ludzie stoją
Może być zdjęciem przedstawiającym 7 osób, dziecko, ludzie stoją i w budynku

W imieniu organizatorów serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym w realizację tego przedsięwzięcia, a szczególności tym, którzy mimo wielu innych obowiązków znaleźli czas na spotkanie z dziećmi.

A my – GRATULUJEMY 🙂