Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024🎭🎤🕺🎶💃🌿

W piątek – 21 czerwca 2014 r. mieliśmy niezwykłą okazję uczestniczyć w uroczystym zakończeniu roku szkolnego w Szkole Podstawowej nr 8 im. Pułku 3. Ułanów Śląskich 🙂

To wyjątkowy moment, kiedy uczniowie, rodzice i nauczyciele spotykają się, by podsumować miniony rok.

Oto kilka ważnych chwil z uroczystości🙂

Klasy ósme:

Absolwenci klas ósmych otrzymali swoje świadectwa ukończenia szkoły podstawowej. To czas wzruszeń, radości i dumy.

Życzymy im powodzenia w dalszej nauce!

Świadectwa z wyróżnieniem:

Uczniowie klas 4-7 otrzymali swoje świadectwa. Wielkie gratulacje dla wszystkich, którzy osiągnęli wybitne wyniki w nauce!

Statuetki i stypendia:

Wyróżnieni uczniowie otrzymali statuetki i stypendia za osiągnięcia sportowe i naukowe.

To dowód na ich ciężką pracę i zaangażowanie.

Podziękowania dla rodziców:

Pani Dyrektor szkoły serdecznie podziękowała rodzicom za wsparcie i zaufanie.

To dzięki nim uczniowie mogą osiągać sukcesy.

Uczniowie klas trzecich

również miały swoje chwile na scenie. W podziękowaniu za trzyletnią naukę śpiewały piosenki, recytowały wiersze dla swoich Pań z edukacji wczesnoszkolnej🤗

Dzieci zaprezentowały piękny program artystyczny, w którym udowodniły, że są świetnie przygotowani do nauki w klasie czwartej.

Dziękujemy wszystkim za obecność i życzymy udanych wakacji! 🌟