Stypendium szkolne

Stypendium szkolne – pomoc materialna o charakterze socjalnym

Zainteresowane osoby proszone są o zgłoszenie się do Pani Pedagog naszej szkoły do dnia 6 września 2019 r. (piątek).

Miejsce załatwienia sprawy:

Rynek 4/
42-600 Tarnowskie Góry
fax. 32 39 33 602
Wydział Edukacji, Sportu i Turystyki Urzędu Miejskiego w Tarnowskich Górach (Referat Placówek Oświatowych ) ul. Sienkiewicza 2, pok. Nr 69,70 tel. 32 39-33-671 od poniedziałku do piątku, w godzinach pracy urzędu – pobieranie, składanie wniosków o przyznawanie stypendium szkolnego; merytorycznie opracowywanie, rozliczanie, wydawanie decyzji administracyjnych. Placówki oświatowe podległe gminie Tarnowskie Góry (szkoły podstawowe): – pobieranie i składanie wniosków o przyznanie stypendium szkolnego oraz pomoc wnioskodawcom w zakresie wypełniania niezbędnych dokumentów potrzebnych do uzyskania świadczenia, sprawdzanie pod względem merytorycznym i formalnym.