Sukces Julii i Krzysia

Dzień 15 lutego 2017 r. był dla uczniów naszej szkoły sukcesem, ponieważ w Krupskim Młynie – Julia Klyta i Krzysiu Ordoń otrzymali nagrody w podsumowaniu konkursu  pt.  XVI Powiatowy Konkurs Artystyczny „Gimnazjalne Rozmaitości” pn. „Jesienne nastroje”. Zadaniem uczestników konkursu było m.in. wykonanie dowolną techniką szalika, który chroniłby przed jesiennym chłodem lub zdjęcia – przedstawiającego jesień albo skojarzenia związane z tą porą roku (warunek konieczny – na fotografii musiał się znaleźć parasol). W bibliotece w godzinach jej otwarcia można  podziwiać  prace nie tylko naszych gimnazjalistów na pokonkursowej wystawie fotografii oraz prac plastycznych.
                                                                                        Gratulujemy 🙂

DSC_1605   DSC_1619