Konkurs ortograficzny :)

Szkolny Konkurs Ortograficzny🖊️📖🖊️📖

W kwietniu 2024 r. w naszej szkole przeprowadzony został konkurs ortograficzny. Wzięło w nim udział 34 uczniów klas 4-8😁

Wyniki, przedstawiają się następująco⬇️⬇️⬇️

Gratulujemy 🙂

II Powiatowy Konkurs Czytelniczy

W środę 25 kwietnia, odbył się II Powiatowy Konkurs Czytelniczy w Zbroslawicach.

Tematyka konkursu dotyczyła książki „Zwiadowcy. Ruiny Gorlanu”.

Naszą szkołę w finale reprezentowała Ania z VI C (wyróżnienie) oraz Mikołaj z V A.

Podziękowania i gratulacje!

Spotkanie z autorką książek :)

W naszej szkole gościliśmy Panią Agatę Frączek – autorkę książek fantastyczno-przygodowych dla dzieci oraz mamę dwóch uczniów naszej szkoły : )

„Mali skarbnicy i podziemny pościg”- to druga część serii dla dzieci, która pozwala młodemu czytelnikowi poznać zabytki związane z wydobyciem węgla. W warsztatach wzięli udział uczniowie klas I-III.

Dziękujemy, było fantastycznie!!!

Dzień Ziemi :)

Dzień Ziemi, to jedno z największych ekologicznych świąt. Organizacja Narodów Zjednoczonych wyznaczyła te datę jako Międzynarodowy Dzień Matki Ziemi, który świętowany jest w aż 194 krajach na świecie.

Klasy 1b, 1c, 1d wspólnie posprzątały teren przyszkolny. Było to symboliczne przyłączenie się do akcji Sprzątania świata 🙂