Tygodniowe menu:

22.06.2020 r. – 25.06.2020 r.

wtorek         –
     środa            –
     czwartek      –
      piątek           –
                                                                                                    SMACZNEGO 🙂
Posiłki, które proponujemy naszym uczniom, są smaczne, świeże i zdrowe. W dziennym rozkładzie zajęć przewidziana jest 1o-minutowa przerwa śniadaniowa, podczas której uczniowie spożywają przyniesione z domu śniadanie oraz dwie 20-minutowe przerwy obiadowe przeznaczone na zjedzenie obiadu.
Za planowanie i przygotowanie posiłków dla naszych wychowanków odpowiada firma cateringowa Lunch Service, która ma swoją siedzibę na terenie Tarnowskich Gór. Cotygodniowe  menu uwzględnia sezonowość potraw, upodobania dzieci oraz normy żywieniowe zalecane przez Sanepid.
                                                       Nasza jadalnia:

Catering – dokumentacja:

Nr konta, na które należy wnieść opłatę za obiady: