Czas spokojnego powrotu do naszej szkoły :)

DRODZY UCZNIOWIE !

Za nami bardzo trudny czas. Cieszymy się, że po kilku miesiącach znowu się spotkamy.  Na korytarze i do klas  powrócą wreszcie, i starsi uczniowie. Nasze szkolne życie będzie przebiegało normalnie. Pojawia się wiele różnych emocji.
Wiemy, że odczuwacie też  niepokój, zadajecie sobie pytanie  – jak to będzie ?
Dlatego zapowiadamy
”CZAS SPOKOJNEGO POWROTU”-  reintegracji i wzmacniania wzajemnych relacji.
Będzie to czas bez sprawdzianów, kartkówek , bez sprawdzania zeszytów, notatek prowadzonych w trakcie nauki zdalnej.
Najbliższy tydzień  poświęcimy na rozmowy, zajęcia na świeżym powietrzu, działania w grupach, może realizację Waszych  pomysłów na wspólne lekcje, które trudno było przeprowadzić zdalnie, a teraz urozmaicą szkolne dni. Weźmiecie też udział w ciekawych warsztatach. Zadbamy, abyście spokojnie wrócili do szkolnego rytmu.
Do końca roku szkolnego w  miłej atmosferze będziemy utrwalać, powtarzać, uzupełniać wiedzę,  aby stwarzać Wam powody do dumy i uzyskiwania informacji o postępach.
Będziecie mieli  możliwość poprawiania ocen końcowych według zasad ustalonych z nauczycielami.

CZEKAMY NA WAS !